Ievas Brauciens Uz "Lidl" 2! Ieva Pierāda, Ka Iztērējot 100 Eiro "Lidl" Var Izdzīvot Veselus Divus Mēnešus - Latvijā Tie Būtu 400 Eiro - Page 2 of 2 - Mirklis Tev
Interesanti

Ievas Brauciens Uz “Lidl” 2! Ieva Pierāda, Ka Iztērējot 100 Eiro “Lidl” Var Izdzīvot Veselus Divus Mēnešus – Latvijā Tie Būtu 400 Eiro

Tālāk turpināsim ar pienu. Jāteic, ka tur bija diezgan liela piena izvēle, bija arī pieni, kas stāvēja ārpus ledusskapjiem, bet tiem arī termiņš bija astronomisks.  Piegājām pie ledusskapja un paņēmām pievilcīgāko pienu, kurš maksāja tikai 0,59 centus litrā. Pie tam, šis nebija pats lētākais.

Latvijā vienu litru pienu var nopirkt uz akciju, nedaudz zem Eiro vai ne?

Sulas! Rakstīts, ka tikai 50% koncentrāts, bet garšo daudz labāk, nekā Latvijas veikalos nopērkamās divlitru sulas, kas maksā 1.99 un vairāk. Apelsīnu maksāja, ja nemaldos 0,94 centi. Ābolu sula 0,86 laikam. Garšas ļoti labas un grūti pat pateikt, ar ko tās atšķirtos no mūsu veikalā nopērkamajām.

Tie, kas pērk brokastu pārslas, noteikti kādreiz ēd arī Musli. Jāteic, ka lētākie veikalos maksā ap 2.5 Eiro mazākās paciņas. Šī te bija pa 1.19. Pie tam vairākas garšu izvēles.

Maltā gaļa. Garša laba un termiņš veselas 8 – 10 dienas uz priekšu. Nav par ko sūdzēties. Cena 0,89 par paciņu.

Pastveida makaroni, kas veikalos maksā diezgan dārgi (2.00 – 3.00 eiro) Šie bija zem eiro.

Tāpat arī tika pirkti jogurtiņi, kas maksā 25 centi gabalā. Eļļa, kas litrā maksā 0,99 centus, un daudz kas cits, kas pārsvarā maksāja zem eiro. Krējums 30%, kurš maksāja 75 centus un daudz, daudz kas cits. Šis nekādā veidā nav reklāmraksts, bet gan pierādījums tam, ka lidl viss nav draņķīgs – protams, ka ir vairāki produkti, kuri nav tik labi pērkot šeit, bet noteikti varu teikt, ka 90% produktu, nav itin nekādas vainas – vai tie ir pat labāki!

Lūk arī čeks, kurš grib var patulkot un redzēt, kas apmēram cik maksā un lai arī redzētu, ka netiek stāstītas pasakas 🙂